Slade

Pubg Mobile Rütbe Sistemi ve Ödüller

52 posts in this topic

Reis 10. Sezonun bitmesine 1-2 gün kaldı, ben bugün taç 1 den As olmak için sabaha kadar oynadım 4200 puan yaptım Taç kademesinin puan çubuğu sonuna kadar dolmuştu. As olması gerekirken 4300 puan yazmaya başladı. 100 puan daha kasmami istiyor. Neden böyle oldu cevap verirsen sevinirim şimdiden teşekkürler 

Guest Retroxil, 03.11.2019 - 15:17 yazdı:

LoL'deki gibi 1 2 hafta oynamazsak puanımız düşüyor mu ??

Hayır düşmez ama sezon bittiğinde sezon içi rankınıza göre ortalama bir rankdan başlatır.

Guest Sehriyar, 21.11.2019 - 22:06 yazdı:

Merhaba avrupa oynadikda kademem elmas 4 ... 0 lewle ilk 10 da  oyun bitirdiyim halda bana 20 -24 puan veriyor  kore japoon , kuzey amerika serverleri nde ilk 10 na duwuyorum 0 lew oldukda bana 9-8 puan veriyor acaba neden?

Merhaba, amerika vb serverlarda bot daha fazla olduğu için puan sistemi farklı olabilir, tam emin değilim.

Guest eemmiirr, 15.12.2019 - 16:40 yazdı:

as olduktan sonra - yedık taç 1 olduk sezon sonu odullerınde 10.sezon as unvanını alıyormuyuz

Ödüller için hedef rütbeye ulaşmanız yeterli diye biliyorum.

Guest YUSUF YILDIRIM, 04.01.2020 - 04:55 yazdı:

As kademesine kadar yükselip altın kademesine kadar düşülürse. Bir sonraki sezonda ünvan ve gümüş parcacigi verilirmi ve as kademesinden altına düşen bir oyuncu bir sonraki sezonda hangi kademeden başlar 

Evet rütbenize göre gümüş parçacığı verilir. Kademeler sezon içinde ki kademenizin ortalamasına göre hesaplanır, hangisinden başlayacağını maalesef bilmiyorum.

Guest Burak27, 08.01.2020 - 05:01 yazdı:

Reis 10. Sezonun bitmesine 1-2 gün kaldı, ben bugün taç 1 den As olmak için sabaha kadar oynadım 4200 puan yaptım Taç kademesinin puan çubuğu sonuna kadar dolmuştu. As olması gerekirken 4300 puan yazmaya başladı. 100 puan daha kasmami istiyor. Neden böyle oldu cevap verirsen sevinirim şimdiden teşekkürler 

Maalesef bir bilgim yok, sonradan 100 puan daha eklemesi çok saçma, eğer sen sebebini öğrendiysen bizimle paylaşabilirsin.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.