Slade

Pubg Mobile Rütbe Sistemi ve Ödüller

Bu konuda 108 ileti var

Guest Emre, 12 saat önce yazdı:

Bende elmas 3 te takılı kaldım takım klasik olarak oynuyorum 2 gündür puanim artmiyor 1 bitirmemë ragmen

Alıntı

Merhaba,

Böyle bir şey olması imkansız, belki farklı sunucularda oyunu başlatmışsınızdır. (Avrupa,asya gibi)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir sorum olacak.Ben şu an elmas 4'üm eğer bu sezonu böyle bitirirsem diğer sezon rütbem ne kadar düşecek bir bilginiz var mı.?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest MassivSTrok, 3 saat önce yazdı:

Bir sorum olacak.Ben şu an elmas 4'üm eğer bu sezonu böyle bitirirsem diğer sezon rütbem ne kadar düşecek bir bilginiz var mı.?

Onun için tam olarak bir şey söyleyemem, ama ortalama bir değer alındığı söyleniyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tekli eşli ve takımlı seçeneklerin hepsinde de anı rütbe de ilerlemek mi lazım profilde elmas gözükmesi için mesela tekli elmas eşli elmas takımlı elmas üçüde aynı rütbe olunca mı profilde elmas gözüküyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest Melow, 13 saat önce yazdı:

Tekli eşli ve takımlı seçeneklerin hepsinde de anı rütbe de ilerlemek mi lazım profilde elmas gözükmesi için mesela tekli elmas eşli elmas takımlı elmas üçüde aynı rütbe olunca mı profilde elmas gözüküyor 

Merhaba,

En yüksek rütbeniz hangisi ise profilde o gözükür.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yardımcı olabilirmisiniz, 4300 puanım Asım ama Fatih olamıyorum kaç puanda Fatih olunuyor lütfen yardım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest WinToDenizZ, 8 saat önce yazdı:

Yardımcı olabilirmisiniz, 4300 puanım Asım ama Fatih olamıyorum kaç puanda Fatih olunuyor lütfen yardım 

Merhaba,

Fatih olmak için herhangi bir puana ulaşmaya gerek yok. Günlük olarak ilk 500'e giren oyuncular Fatih rütbesine terfi etmektedir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben Elmas 5 im sezon bitince elmas 5 tenmi devam edicem yoksa başka bir ŕütbedenmi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

eski sezonda taç tım şimdi platin olarak başladı sebebei nedir acaba bilen var mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Royal Rütbeler Sezondan sezona yani seneden seneye sıfırlanıyor ondan seni kendi elona yani kda na gore bi gruba atmış oluyor @passali her sene sıfırlanıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

eyv kral

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Slade, 24.04.2019 - 22:55 yazdı:

Onun için tam olarak bir şey söyleyemem, ama ortalama bir değer alındığı söyleniyor.

gümüş 3 te takılı kalfım One man suquat oynuyorum(tek başıma gruplara karışı) ve alan dışında kalarak canımı yeniliyorum hep öyle yapıyorum ver rankım yükseliyor fakat bir türlü gümüş3 ü geçemedim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

merhaba ben oyuna yeni başladım fakat fpp modunda bronz 2'yim tpp'de ise bronz 4'üm fakat profilime tıkladığımda orda bronz 4 gözüküyor bronz 2 neden değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest MhkHaLiL, 3.03.2019 - 15:10 yazdı:

Elmas IV ' teyim Bir Türlü V Beş olmuyor Bir Türlü Taç olamıyorum . Sorun Nedir ??

Kanka burda siralama oyle olmuyor . 5 ten sonra 4 geliyor boyle boyle elmas 1 den sonra tac olursun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben şimdi taç olcam olduktan hemen sonra odalara girerken takıma taç katıldı yazısı çıkıcakmı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben her zaman AVRUPA oynuyorum Cok guzel Kademem elmax Oldum Baska baska yerlerde oynadiginiz surece Kasamazsiniz ... :):) Birde Şu Var OYUNA girmeden Once oyunda Hile Varmi diye bakin. TQVSIYEMDIR .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Selam. Pubg mobile da AS oldum Fatih olmak icin 2 veya 3 kill almak ve 2.3. Olsak yeterli olurmu? Tsk.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yıldız, 12.10.2019 - 12:23 yazdı:

Selam. Pubg mobile da AS oldum Fatih olmak icin 2 veya 3 kill almak ve 2.3. Olsak yeterli olurmu? Tsk.

Merhaba, yeterli olacağını sanmıyorum ama gün içinde oynamış olduğunuz maçların kazanma oranıda önemli diye biliyorum. Örneğin oynamış olduğunuz 10 maçtan 9 unu kazanırsanız 2-3 kill yeterli olabilir. Önemli olan ne kadar win aldığınız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Elmas 3 tüm bir anda platin 1 e düstüm mac kaybetmedim 1 oyun oynadım bi baktım platin 1 olmuşum sebep medir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest ReddeviL, 15.10.2019 - 03:38 yazdı:

Elmas 3 tüm bir anda platin 1 e düstüm mac kaybetmedim 1 oyun oynadım bi baktım platin 1 olmuşum sebep medir

Oynamış olduğunuz bölge farklı olabilir, her bölgenin kendine göre rütbe sistemi var veya uzun zamandır girmiyorsunuz ve yeni sezon başladığı için rank düşmüş olabilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Slade, 17.03.2019 - 13:35 yazdı:

As rütbesinde binlerce belkide yüz binlerce oyuncu olduğu için sunucu sıralaması da ilk 500 ü gösteriyor diye biliyorum. O yüzden günlük çok maç atman lazım bu maçlarda bol kill alman ve 1. olman gerekiyor diye biliyorum.

Hilelerden 1. Olmak imkansız gibi bişey 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

LoL'deki gibi 1 2 hafta oynamazsak puanımız düşüyor mu ??

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba avrupa oynadikda kademem elmas 4 ... 0 lewle ilk 10 da  oyun bitirdiyim halda bana 20 -24 puan veriyor  kore japoon , kuzey amerika serverleri nde ilk 10 na duwuyorum 0 lew oldukda bana 9-8 puan veriyor acaba neden?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

as olduktan sonra - yedık taç 1 olduk sezon sonu odullerınde 10.sezon as unvanını alıyormuyuz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

As kademesine kadar yükselip altın kademesine kadar düşülürse. Bir sonraki sezonda ünvan ve gümüş parcacigi verilirmi ve as kademesinden altına düşen bir oyuncu bir sonraki sezonda hangi kademeden başlar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.