qarMarD

Administrators
 • Content count

  83
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  25

Everything posted by qarMarD

 1. Resimlerde eklenirse(kasa iç/dış, klavye, monitör vb.) fena olmaz. Düz bir yazı çok iç acıcı olmuyor
 2. Steam Faydalı Linkler Kodlarınızı Webden Etkinleştirin: https://store.steampowered.com/account/registerkey Steam Tarayıcı Eklentisi-1: http://www.enhancedsteam.com/ Steam Tarayıcı Eklentisi-2: https://steamdb.info/extension/ Steam Tarayıcı Eklentisi-3: https://chrome.google.com/webstore/detail/steam-inventory-helper/cmeakgjggjdlcpncigglobpjbkabhmjl?hl=tr Steam Çöktü Mü?: https://steamstat.us/ En Yakın Büyük Steam İndirimleri Ne Zaman?: http://whenisthenextsteamsale.com/ Steam İndirimleri-1 (ve oyunların fiyat geçmişi): https://steamdb.info/sales/?cc=tr Steam İndirimleri-2 (ve oyunların fiyat geçmişi): https://isthereanydeal.com/ Steam İndirimleri-3: http://store.steampowered.com/search/?specials=1 Steam İndirimleri-4: https://www.steamgifts.com/discussions/deals Steam İndirimleri-5: https://www.reddit.com/r/GameDeals/ Steam Bundle'lar-1: https://steamdb.info/bundles/ Steam Bundle'lar-2: http://steam.madjoki.com/bundles Oyunların Hikayeleri Hakkında Bilgi: http://howlongtobeat.com/ Diğer Bundle Siteleri-1: https://www.humblebundle.com/ Diğer Bundle Siteleri-2: https://www.bundlestars.com/en/games?types=bundle Diğer Bundle Siteleri-3: https://www.indiegala.com/ Faydalı Steam Araçları: http://steam.tools/ Fiyat Hataları: https://steamdb.info/priceglitches/ Base Fiyat Değişimleri: https://steamdb.info/pricechanges/ Steam'den Kaldırılan Oyunlar-1: https://steam-tracker.com/ Steam'den Kaldırılan Oyunlar-2: http://removed.timekillerz.eu/games.php Oyunların Rozet Ücretleri: http://www.steamcardexchange.net/index.php?badgeprices Oyunların Kartları ve Ödülleri: http://www.steamcardexchange.net/index.php?showcase Steam'deki Türkçe oyunlar: http://store.steampowered.com/search/?supportedlang=turkish Steam'deki En İyi Ortalamaya Sahip Oyunlar-1: https://steamdb.info/stats/gameratings/ Steam'deki En İyi Ortalamaya Sahip Oyunlar-2 (ve arama):https://steamdb.info/instantsearch/ Steam'deki En Yüksek Leveller: https://steamdb.info/stats/toplevels/ Steam'deki En Eski Üyeler: https://steamdb.info/badges/?badgeid=1 Steam'de En Çok Oyuna Sahip Olanlar: https://steamdb.info/badges/?badgeid=13 Bu konu XanthiN adlı kullanıcıya aittir. Onayı alınarak oluşturulmuştur.
 3. Call Of Duty : WW2 sadece bu haftaya özel Multiplayer versiyonunu ücretsiz olarak deneme fırsatı sunuyor. 25 Şubat'ta başlayacak ve öğle sonrasında(1-4) biteceği söylendi. Standart versiyonu için 39$ deluxe versiyon için 79$ fiyat belirtilmiş. İlgilenenler için duyurulur.
 4. Monster laptopların GPU'nun tamamını kullanılamadığı ifade ediliyor bu yüzden yer yer takılmalar vs. yaşandığı söyleniyor siz karşılaştınız mı böyle bir durumla?
 5. Gidiclikten ziyade ilgilenilecek vakit bulması zor oluyor biraz. Her yeni üyede bir hareketlilik göremeyince onlarda durmak istemiyor doğal olarak. Olabildiğince sürekliliği sağlamaya çalışacağız. Kullanıcılar kaliteden ziyade kalabalıklığa bakıyor kısmet hocam. Ümidi kesmiyoruz yavaş yavaş inşallah. @Zala_
 6. Oluşturmuş olduğumuz bu platformun amacı zaten ilk girdiğinizde de bir ön izlenim yaratmış olduğunu düşünerekten detaylarını ise çok yakında girerek sizleri daha iyi aydınlatacağız. Destek ve takiplerinizi esirgemeyiniz. Tekrardan gamerains yönetimi olarak hoşgeldin diler keyifli vakit geçirmenizi isteriz.
 7. Yapılacaklar listesine bakmalısın önce ?
 8. Her geçen gün incelemelerindeki kalite artıyor güzel olmuş.
 9. Hoş geldin. O oyunlara dair bilgim olmasada birilerinin faydası dokunur umarım
 10. Steam ayarlar > İndirmeler bölümünden D diskine yeni klasör oluştur deyip seçersen oraya yükler artık.
 11. Hoş geldin Hodor. Belki şuan bir takım arkadaşı bulman zor olsa da zaman içinde kolaylaşacak
 12. İndirim üstüne indirimler var. Fırsatçı ve mezarcı üyelerimize duyurulur. https://www.indiegala.com/
 13. Ooo yetersizlerin başı gelmiş biraz ayrı düştük samed zamanla telafisini karşılıklı yapalım tek taraflı olmasın lütfen. Youtube halledeceğiz halen aklımda bir yoğunluk dersler o bu şu derken üstünde duramadık ama tez vakitte ayarlayacağız bazı şeyleri. Artık buradayız sağa sola kaçış yapmayın bakın peşin peşin söyleyeyim Etkinliklerimizi başlatırız yavaştan yavaştan.
 14. Çok teşekkürler desteklerin için @marxx
 15. İyi destekleriniz için öncelikle çok teşekkürler. Logo geldi gelecek hocam fırında şuan anasayfadaki oyun resimleride "göster/gizle" gibi seçenek eklenecektir. Başka öneri ve tavsiyeleriniz varsa dikkatle takipteyiz.
 16. Hoş geldin hocam/abi. Sizleri gördükçe gelecekteki hallerimizi görüyoruz bir bakıma bizim için iyi örnek teşkil ediyorsunuz destekleriniz ile güzel bir ortam olacak diye umut ediyoruz.
 17. Çok sağolun iyi destekleriniz için. Çünkü şöyle büyük forumlarda oyun alanları çok dardı bir yandan steam kampanyaları derken alt başlığında zebanileri görmek çok can sıkmaya başlamıştı İnsan hangi tarafa odaklanacağını şaşırıyordu bu yüzden genel forumdan uzak durduk bizde. O yüzden birçok kişinin ilgi alanına giren ve bizlerinde içinde olduğu güzel bir oyuncu ortamı yarattık mı kimseler dokunmasın keyiflerimize amazon fırsatları belki açılabilir ekipman vb. açıdan ama onuda bu işin kitabını yazmış bir üstadımız gerekli şuan da ise öyle biri yok forumda belki dh'de ki açılan 2. Amazon konu sahibi arkadaş intikal edebilirse buraları güzel olur.
 18. Çılgın paylaşımlarını bekliyoruz Cengiz. Her emeğin karşılığı vardır burada
 19. Aleykümselam, hoş geldin. Destek verdiğiniz müddet büyümeye devam. edit: steam'ini profil düzenleye basarak orada steam id yazan yere kullanıcı adını yazacaksın o kadar.
 20. Bu tarz oyunlardan uzak olsam da inceleme gayet tadında olmuş. Ellerinize sağlık.
 21. Yolun başında bu kadar ticari kaygılar olduysa işleri zor. Umarım ki istedikleri tarzda bir şey ortaya çıkarabilirler.
 22. İlk bahsettiğiniz iki olayı şuan için ayarlamaya çalışıyoruz hocam. Tabi forumun tercih edilmesi de dediğiniz gibi zamanla olacak işler biz elimizden geleni yapıyoruz oyun severlerin diline damağına uygun bir şeyler ortaya çıkarmaya çalışıyoruz discord'da ki arkadaşlara da davetiye gönderebiliriz. Akıl akıldan üstündür belki çok daha iyi fikirler gelebilir.
 23. Hoş geldin Sabri. Bize destek verdiğin için çok teşekkürler. İstediğin üniversiteyi kazanman dileklerimle. Güzel ve keyifli incelemeler bekliyoruz senden
 24. Zorları severiz hocam başarmakta daimi hedefimiz tabi ki. Üstadlarımızıda aramızda görmek istiyoruz tez vakitte