qarMarD

Administrators
 • Content count

  83
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  25

qarMarD last won the day on March 4 2018

qarMarD had the most liked content!

Community Reputation

28 Excellent

5 Followers

About qarMarD

 • Rank
  Member

Personal Information

 • Meslek
  Kurumsal İletişim ve Destek Uzmanı

Game About

 • Steam ID
  Qarmard
 • Twitch ID
  qarmard

Donanım

 • Ekran Kartı
  GTX 1060M
 • Ram
  8GB
 • İşlemci
  i5 7300HQ

Recent Profile Visitors

3,326 profile views
 1. Resimlerde eklenirse(kasa iç/dış, klavye, monitör vb.) fena olmaz. Düz bir yazı çok iç acıcı olmuyor
 2. Call Of Duty : WW2 sadece bu haftaya özel Multiplayer versiyonunu ücretsiz olarak deneme fırsatı sunuyor. 25 Şubat'ta başlayacak ve öğle sonrasında(1-4) biteceği söylendi. Standart versiyonu için 39$ deluxe versiyon için 79$ fiyat belirtilmiş. İlgilenenler için duyurulur.
 3. Steam Faydalı Linkler Kodlarınızı Webden Etkinleştirin: https://store.steampowered.com/account/registerkey Steam Tarayıcı Eklentisi-1: http://www.enhancedsteam.com/ Steam Tarayıcı Eklentisi-2: https://steamdb.info/extension/ Steam Tarayıcı Eklentisi-3: https://chrome.google.com/webstore/detail/steam-inventory-helper/cmeakgjggjdlcpncigglobpjbkabhmjl?hl=tr Steam Çöktü Mü?: https://steamstat.us/ En Yakın Büyük Steam İndirimleri Ne Zaman?: http://whenisthenextsteamsale.com/ Steam İndirimleri-1 (ve oyunların fiyat geçmişi): https://steamdb.info/sales/?cc=tr Steam İndirimleri-2 (ve oyunların fiyat geçmişi): https://isthereanydeal.com/ Steam İndirimleri-3: http://store.steampowered.com/search/?specials=1 Steam İndirimleri-4: https://www.steamgifts.com/discussions/deals Steam İndirimleri-5: https://www.reddit.com/r/GameDeals/ Steam Bundle'lar-1: https://steamdb.info/bundles/ Steam Bundle'lar-2: http://steam.madjoki.com/bundles Oyunların Hikayeleri Hakkında Bilgi: http://howlongtobeat.com/ Diğer Bundle Siteleri-1: https://www.humblebundle.com/ Diğer Bundle Siteleri-2: https://www.bundlestars.com/en/games?types=bundle Diğer Bundle Siteleri-3: https://www.indiegala.com/ Faydalı Steam Araçları: http://steam.tools/ Fiyat Hataları: https://steamdb.info/priceglitches/ Base Fiyat Değişimleri: https://steamdb.info/pricechanges/ Steam'den Kaldırılan Oyunlar-1: https://steam-tracker.com/ Steam'den Kaldırılan Oyunlar-2: http://removed.timekillerz.eu/games.php Oyunların Rozet Ücretleri: http://www.steamcardexchange.net/index.php?badgeprices Oyunların Kartları ve Ödülleri: http://www.steamcardexchange.net/index.php?showcase Steam'deki Türkçe oyunlar: http://store.steampowered.com/search/?supportedlang=turkish Steam'deki En İyi Ortalamaya Sahip Oyunlar-1: https://steamdb.info/stats/gameratings/ Steam'deki En İyi Ortalamaya Sahip Oyunlar-2 (ve arama):https://steamdb.info/instantsearch/ Steam'deki En Yüksek Leveller: https://steamdb.info/stats/toplevels/ Steam'deki En Eski Üyeler: https://steamdb.info/badges/?badgeid=1 Steam'de En Çok Oyuna Sahip Olanlar: https://steamdb.info/badges/?badgeid=13 Bu konu XanthiN adlı kullanıcıya aittir. Onayı alınarak oluşturulmuştur.
 4. Monster laptopların GPU'nun tamamını kullanılamadığı ifade ediliyor bu yüzden yer yer takılmalar vs. yaşandığı söyleniyor siz karşılaştınız mı böyle bir durumla?
 5. Gidiclikten ziyade ilgilenilecek vakit bulması zor oluyor biraz. Her yeni üyede bir hareketlilik göremeyince onlarda durmak istemiyor doğal olarak. Olabildiğince sürekliliği sağlamaya çalışacağız. Kullanıcılar kaliteden ziyade kalabalıklığa bakıyor kısmet hocam. Ümidi kesmiyoruz yavaş yavaş inşallah. @Zala_
 6. Yapılacaklar listesine bakmalısın önce ?
 7. Hoş geldin. O oyunlara dair bilgim olmasada birilerinin faydası dokunur umarım
 8. Steam ayarlar > İndirmeler bölümünden D diskine yeni klasör oluştur deyip seçersen oraya yükler artık.
 9. Hoş geldin Hodor. Belki şuan bir takım arkadaşı bulman zor olsa da zaman içinde kolaylaşacak
 10. İndirim üstüne indirimler var. Fırsatçı ve mezarcı üyelerimize duyurulur. https://www.indiegala.com/
 11. Ooo yetersizlerin başı gelmiş biraz ayrı düştük samed zamanla telafisini karşılıklı yapalım tek taraflı olmasın lütfen. Youtube halledeceğiz halen aklımda bir yoğunluk dersler o bu şu derken üstünde duramadık ama tez vakitte ayarlayacağız bazı şeyleri. Artık buradayız sağa sola kaçış yapmayın bakın peşin peşin söyleyeyim Etkinliklerimizi başlatırız yavaştan yavaştan.
 12. Çok teşekkürler desteklerin için @marxx
 13. İyi destekleriniz için öncelikle çok teşekkürler. Logo geldi gelecek hocam fırında şuan anasayfadaki oyun resimleride "göster/gizle" gibi seçenek eklenecektir. Başka öneri ve tavsiyeleriniz varsa dikkatle takipteyiz.
 14. Hoş geldin hocam/abi. Sizleri gördükçe gelecekteki hallerimizi görüyoruz bir bakıma bizim için iyi örnek teşkil ediyorsunuz destekleriniz ile güzel bir ortam olacak diye umut ediyoruz.