vidivodo3342

Nabeeeeer

Bu konuda 4 ileti var

Hadi Tanışalım 

Yasin ben oyun oynamak değil de Dota2 oynamakdan büyük bir keyif aliyorum Favori oyunu geç bu aylarda tek oynadım oyun denilebilir 

Sizden biraz yardım isteyecem gecen Eu4 ve HoI4 aldim ve mantıgını tam çözemedim birlikte oynabilcek ya da yardımcı olabilcek bir video atabilir misiniz ?

şimdiden teşekkürler 

tarihinde vidivodo3342 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

NNNNNAAAAAAABBBBBEEEEEERRRRRRRRRRR

Hoşgeldin. Gel dota girek.

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin. O oyunlara dair bilgim olmasada birilerinin faydası dokunur umarım :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Daha önce hearts of ıron 4 oynamıştım uzun bir süre sana tavsiyem rusya ile başla ilk başlangıçta çünkü oyun hakkında bilgin olmadığından güçlü bir devletle başlaman senin yararına olucaktır nazi almanyası güclü bir devlet 2. dünya savaşında fakat gerçekten fazla taktiksel oynaman gerekli karmaşık ve gelişimi zaman alan bir devlet çok fazla düşmanın olduğundan ve her yerden saldırdıkları için oynaması en zor devlet bana göre ayrıca ingilizcen yok ise oyun çok aşırı karmaşık gelicektir 

sana önemli 2 video atıcam başlangıçta benimde izlediğim videolar bana bu video yetti gerisini hallettim ihtiyacın olursa sağda zaten başka videolarda var kafana göre bakarsın

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.