Zala_

Members
 • Content count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About Zala_

 • Rank
  Newbie
 1. Beyler burası da maalesef gidici gibi ? Yeni bir forum zor oluyor ne yazık ki.
 2. Ovv Raskolnikov da geldi Buddy'im benim. Akşama hazırlan PUBG ,Don't Starve .. ETS 2 açık bıraktın mı ?
 3. DH forum'dan Amazon konusu sebebi ile kaçıp forum kurmaya çalışan bazı arkadaşlar.Discord'da toplanmışlar.
 4. Oradaki forum ile sizin yapınız farklı.Siz sadece oyun forumusunuz.Sizi destekliyorum. Onlar ise tamamen herşeyin olduğu bir forum kurdular.Onları da destekleyeceğim duruma göre.Şu anda izlemedeyim.Acele kararlar aldIklarını düşünüyorum ama onlar için de hayırlısı olsun.
 5. Haklısın da sanırım oradaki arkdaşlar kendileri başarmak istiyor. Çoğu fikri kabul etmiyorlar. İlerde olmasını hayal ettikleri ticari kaygıları şu anda taşıyorlar. Bakalım.
 6. Günlük muhabbeti buradan çevirebiliriz. Yani selam sabah - hayırlı işler Bir kaç şey söyleyeceğim ; * Forum girişi güvenliğ bağlantı değil. Şifre ve kullanıcı ismi yazdığımız yerler 3.kişilerce ele geçirilebilir uyarısı veriyor tarayıcılarda. * Henüz kurcalamadım ama temayı siyah hariç bir renk yapabiliyor muyuz ? Vbulletin forumda çok tema vardı ve girenler kendi temasını seçebiliyordu.Siyah çok iç karartıcı * Foruma adam toplamak kolay iş değil.İmkansız da değil. Ama ilk etapta çok büyük hedefler koymamanızı öneririm.Herşey zamanla olur. Şu anda Amazon muhabbet iiçin açılan Discord kanalındaki arkadaşlar Forum kurma çabasında. Ben de oraya bir baktım ancak somut adımlar atamadılar henüz.Ayrıca 2 kişi daha gelip var olan bir forumdan ve kurulacak olan çok büyük bir forumdan bahsettiler. Belli ki insanlar DH'a rakip olmak veya DH'tan bıkanları bir araya getirmek istiyorlar. * Burayı hit alır hale getirmenin diğer yolları da yayıncılık ve youtube. Daha sonra ise Twitter ve nispeten Facebook. Bunu sadece siz değil herkes düşünüyor,unutmayın. DH'ın bile youtube kanalı vs var.
 7. hopşbulduk. Hepimiz gamer değil miyiz zaten ?
 8. Çok fazla forum tecrübem oldu. Lisanslı vBulletin forumum var,zamanında forum vs kurduk.Ekip taşımak zor ama olmayacak şey değil. Ama zor
 9. Selamlar beyler. Ben Altuğ_ ( DH : Zala_ ...daha da önce Zala nickiyle üyeydim DH'ta. Ondan da öncesi var ama nickimi yazmayım ) Finansçıyım diyelim yaş 38 . ek meslek : Gamer