Hodor

Yardımcı olurmusunuz

Bu konuda 5 ileti var

Benim bilgisayarım Asusun bir laptopu oyun icin uretılmıs

i7 işlemcili 16gb ramlı bir laptopa gidip gtx850m takmıslar 

yenı cıkan oyunların genelını oynıyamıyorum fakat sadece ekran kartı icin bilgisayarda degıstırebılıcek durumda degılım 

laptopdakı ekran kartını degıstırme gıbı bı olay varmı vatan bılgısayara falan gotursem daha ıyı bır ekran kartı alıp taktırabılırmıyım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bazı notebooklarda evet bu opsiyonel olabiliyor, markadan ziyade model önemli, ancak oda çok kısıtlı modellerde ve biraz maddi olarak yüksek fiyatlar. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

genelde boarda çakılı olduğu için , değişme imkanı olmuyor tabi bu işçilik ister fiyatı fazladır.  Teknisyenin insiyatifine kalmış birşey.  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Laptopların Parça Değişimi Kasa Gibi Değildir. Bilgisayarınızı Aldığınız Yere Gidip Ben Üst Model Ekran Kartı Takmak İstiyorum Derseniz Teknik Servise Belli Bir Ücret Karşılığında Belki Takabilirler. Siz Yinede aldığınız Yerin Teknik Servisine Bi Danışın. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GTX850m bana çok da kötü gelmedi sanki ya? VGA Bellek kaç gb acaba? Birkaç nokta var onları söylemek istedim,

Güç Seçeneklerinden 'Performans Mod' 'da olduğundan emin olun.
Laptoplarda (nedendir bilmem) şarjda değilken performans kaybı yaşarlar, oyun oynarken şarj kablosunu takın.
Driverların güncel olduğundan emin olun.
Ram 16gb demişsin, işletim sistemin 64 bit kurmalısın. (Belki öyledir de söylüyorum sadece) (32bit bir işletim sistemi senin donanımının tamamını kullanamaz.)
SSD yoksa taktırmanı tavsiye ederim. (Tabiki aldığın markanın teknik servisinde olmasını öneririm, sanayi misali olmasın.)

Şimdilik aklıma gelenler bunlar, umarım yararı olur.

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.