qarMarD

7'den 70'e Tüm Oyuncular, Hoşgeldiniz !

Bu konuda 16 ileti var

hsgldnz@2x.png

Oluşturmuş olduğumuz bu platformun amacı zaten ilk girdiğinizde de bir ön izlenim yaratmış olduğunu düşünerekten detaylarını ise çok yakında girerek sizleri daha iyi aydınlatacağız. Destek ve takiplerinizi esirgemeyiniz. Tekrardan gamerains yönetimi olarak hoşgeldin diler keyifli vakit geçirmenizi isteriz. 

5 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba yeni platformunuzda başarılar dilerim, 
Umarım o altın zamanlara yeniden ulaşabiliriz 

(belki hatırlıyorsunuzdur profil resimım meşhurdu onu bulamadım ve tekrar yapmak istiyorum bana bu konuda yardımcı olabilecek bir grafiker var mı ? ) 

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Günlük muhabbeti buradan çevirebiliriz. Yani selam sabah -  hayırlı işler :) Bir kaç şey söyleyeceğim ;

* Forum girişi güvenliğ bağlantı değil. Şifre ve kullanıcı ismi yazdığımız yerler 3.kişilerce ele geçirilebilir uyarısı veriyor tarayıcılarda.

* Henüz kurcalamadım ama temayı siyah hariç bir renk yapabiliyor muyuz ? Vbulletin forumda çok tema vardı ve girenler kendi temasını seçebiliyordu.Siyah çok iç karartıcı

* Foruma adam toplamak kolay iş değil.İmkansız da değil. Ama ilk etapta çok büyük hedefler koymamanızı öneririm.Herşey zamanla olur. Şu anda Amazon muhabbet iiçin açılan Discord kanalındaki arkadaşlar Forum kurma çabasında. Ben de oraya bir baktım ancak somut adımlar atamadılar henüz.Ayrıca 2 kişi daha gelip var olan bir forumdan ve kurulacak olan çok büyük bir forumdan bahsettiler. Belli ki insanlar DH'a rakip olmak veya DH'tan bıkanları bir araya getirmek istiyorlar.

* Burayı hit alır hale getirmenin diğer yolları da yayıncılık ve youtube. Daha sonra ise Twitter ve nispeten Facebook. Bunu sadece siz değil herkes düşünüyor,unutmayın. DH'ın bile youtube kanalı vs var.

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İlk bahsettiğiniz iki olayı şuan için ayarlamaya çalışıyoruz hocam. Tabi forumun tercih edilmesi de dediğiniz gibi zamanla olacak işler biz elimizden geleni yapıyoruz oyun severlerin diline damağına uygun bir şeyler ortaya çıkarmaya çalışıyoruz :) discord'da ki arkadaşlara da davetiye gönderebiliriz. Akıl akıldan üstündür belki çok daha iyi fikirler gelebilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
qarMarD, 26 dakika önce yazdı:

İlk bahsettiğiniz iki olayı şuan için ayarlamaya çalışıyoruz hocam. Tabi forumun tercih edilmesi de dediğiniz gibi zamanla olacak işler biz elimizden geleni yapıyoruz oyun severlerin diline damağına uygun bir şeyler ortaya çıkarmaya çalışıyoruz :) discord'da ki arkadaşlara da davetiye gönderebiliriz. Akıl akıldan üstündür belki çok daha iyi fikirler gelebilir.

Haklısın da sanırım oradaki arkdaşlar kendileri başarmak istiyor. Çoğu fikri kabul etmiyorlar. İlerde olmasını hayal ettikleri ticari kaygıları şu anda taşıyorlar. Bakalım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zala_, 8 dakika önce yazdı:

Haklısın da sanırım oradaki arkdaşlar kendileri başarmak istiyor. Çoğu fikri kabul etmiyorlar. İlerde olmasını hayal ettikleri ticari kaygıları şu anda taşıyorlar. Bakalım.

Yolun başında bu kadar ticari kaygılar olduysa işleri zor. Umarım ki istedikleri tarzda bir şey ortaya çıkarabilirler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu forumun iyi işler çıkaracağına ve başaracağına eminim. Destek olmak adına benim de elimden geleni yapacağımdan emin olabilirsiniz.

tarihinde Strkey tarafından düzenlendi
1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Oradaki forum ile sizin yapınız farklı.Siz sadece oyun forumusunuz.Sizi destekliyorum.

Onlar ise tamamen herşeyin olduğu bir forum kurdular.Onları da destekleyeceğim duruma göre.Şu anda izlemedeyim.Acele kararlar aldIklarını düşünüyorum ama onlar için de hayırlısı olsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok sağolun iyi destekleriniz için. Çünkü şöyle büyük forumlarda oyun alanları çok dardı bir yandan steam kampanyaları derken alt başlığında zebanileri görmek çok can sıkmaya başlamıştı :) İnsan hangi tarafa odaklanacağını şaşırıyordu bu yüzden genel forumdan uzak durduk bizde. O yüzden birçok kişinin ilgi alanına giren ve bizlerinde içinde olduğu güzel bir oyuncu ortamı yarattık mı kimseler dokunmasın keyiflerimize :) amazon fırsatları belki açılabilir ekipman vb. açıdan ama onuda bu işin kitabını yazmış bir üstadımız gerekli şuan da ise öyle biri yok forumda belki dh'de ki açılan 2. Amazon konu sahibi arkadaş intikal edebilirse buraları güzel olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
jamaika, 28 dakika önce yazdı:

2 gündür dile getirdiğiniz onlar kim dayı

DH forum'dan Amazon konusu sebebi ile kaçıp forum kurmaya çalışan bazı arkadaşlar.Discord'da toplanmışlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hayırlı olsun yeni forum. Gayet güzel tasarlanmış. bence üst tarafa sitenin logosu lazım. bide keşke anasayfadaki oyun resimleri olmasa :)

tarihinde Feeldevotion tarafından düzenlendi
1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Feeldevotion, 20 dakika önce yazdı:

hayırlı olsun yeni forum. Gayet güzel tasarlanmış. bence üst tarafa sitenin logosu lazım. bide keşke anasayfadaki oyun resimleri olmasa :)

İyi destekleriniz için öncelikle çok teşekkürler. Logo geldi gelecek hocam fırında şuan :) anasayfadaki oyun resimleride "göster/gizle" gibi seçenek eklenecektir. Başka öneri ve tavsiyeleriniz varsa dikkatle takipteyiz. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

site gayet klas olmuş. kapatasım gelmiyor siteyi.

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

site gayet güzel , bizler takipteyiz meraklanmayın :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beyler burası da maalesef gidici gibi ?
Yeni bir forum zor oluyor ne yazık ki.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gidiclikten ziyade ilgilenilecek vakit bulması zor oluyor biraz. Her yeni üyede bir hareketlilik göremeyince onlarda durmak istemiyor doğal olarak. Olabildiğince sürekliliği sağlamaya çalışacağız. Kullanıcılar kaliteden ziyade kalabalıklığa bakıyor :D kısmet hocam. Ümidi kesmiyoruz yavaş yavaş inşallah. @Zala_

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.