Slade

Pubg Mobile Rütbe Sistemi ve Ödüller

Bu konuda 108 ileti var

pubg-rutbe.png

Pubg Mobile Rütbe sıralamaları oyun sonunda kazanılan puana göre belirlenmektedir.  "As" ve "Fatih" rütbesi dışında bütün rütbeler 5 kademeden oluşmaktadır. (Bronz V - Bronz IV - Bronz III - Bronz II - Bronz I vs)

Her kademe arasındaki puan genel olarak "100" puandır. Buna göre bir üst rütbeye  çıkabilir veya bir alt rütbeye düşebilirsiniz.

Ayrıca her sezon rütbeler sıfırlanmaktadır.

Rütbe Puanları

Bronz: 1200-1699

Gümüş: 1700 - 2199

Altın:  2200- 2699

Platin: 2700-3199

Elmas: 3200-3699

Taç: 3700-4199

As: Sunucu sıralaması var, bundan sonra ilk 500 oyuncu Fatih rütbesine ulaşacak (Günlük 00:00'da sıralama sıfırlanıyor)

Fatih: Sunucu sıralaması var, bundan sonra ilk 500 oyuncu Fatih rütbesine ulaşacak (Günlük 00:00'da sıralama sıfırlanıyor)

Oyun içi eklemek isteyenler için nickim 'Sadi' (Tırnak işaretleri dahil)

6. Sezon Ödülleri

pubg-rutbe2.png

Rütbeniz arttıkça çeşitli hediyelere sahip olabilirsiniz. 6. Sezon için verilen Rütbe ödülleri yukarıdaki resimde gösterilmiştir.

Oyun içi eklemek isteyenler için nickim 'Sadi' (Tırnak işaretleri dahil)

Ayrıca pubg mobile oyununu bilgisayardan oynamak isteyenler için Pubg Mobile bilgisayardan nasıl oynanır? konusunu hazırladım.

Uygun fiyatlı Pubg Mobile UC ve BattlePas almak isteyen arkadaşlar https://epincafe.com isimli siteyi ziyaret edebilirler.

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

5. sezon ödülleri eklendi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Elmas IV ' teyim Bir Türlü V Beş olmuyor Bir Türlü Taç olamıyorum . Sorun Nedir ??

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest MhkHaLiL, 43 dakika önce yazdı:

Elmas IV ' teyim Bir Türlü V Beş olmuyor Bir Türlü Taç olamıyorum . Sorun Nedir ??

Elmas 4 ise rütbeniz bir sonraki aşamada elmas 3 e geçmeniz lazım. 

Rütbe atlayamıyorsanız, maçlarda erken ölüyor ve yeterli kill alamıyor olabilirsiniz. Bu durumlarda - puan yersiniz.

Oyun içi ekleyin yardım etmeye çalışayım nickim 'Sadi' (Tırnak işaretleri dahil)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Slade, 30.12.2018 - 16:27 yazdı:

As rütbesinden Taç 1 rütbesine geri düşülüyor mu ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

As olduktan sonra cok fazla eksi yersen Taç 1 e geri düşüyorsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar;

TAÇ 4'ÜM. EN SON OYUNUMDAN 80 PUAN ALDIM.SONUCUMA BAKTIĞIMDA BU PUANIM BRONZ 4 'E GİTTİĞİ GÖRÜNÜYOR. ARKADAŞIM SUNUCUYU ASYA OLARAK DEĞİŞTİRMİŞ. TAÇA EKLENMEMESİNİN SEBEBİ BU MU?

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest SKYWOLF, 32 dakika önce yazdı:

Merhabalar;

TAÇ 4'ÜM. EN SON OYUNUMDAN 80 PUAN ALDIM.SONUCUMA BAKTIĞIMDA BU PUANIM BRONZ 4 'E GİTTİĞİ GÖRÜNÜYOR. ARKADAŞIM SUNUCUYU ASYA OLARAK DEĞİŞTİRMİŞ. TAÇA EKLENMEMESİNİN SEBEBİ BU MU?

Aynen öyle, her sunucuda ranklar farklıdır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

As rütbesinden tekrar Taç 1 e düşülüyor mu? Art arda 3 maç eksi yedim hâlâ düşmedim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest Mahmuthan, 42 dakika önce yazdı:

As rütbesinden tekrar Taç 1 e düşülüyor mu? Art arda 3 maç eksi yedim hâlâ düşmedim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Slade, 21 saat önce yazdı:

Çok fazla derken kaç maç?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest Mahmuthan, 17 saat önce yazdı:

Çok fazla derken kaç maç?

Maalesef, onu tam olarak bilmiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ya başkan ben AS'dayım  bı türlü FATİH olamıyor um sonucu sıralaması hep 0 gösteriyor tmm her gün sıfırlanır onu biliyorum ama neden Fatih olamıyorum bı açıklarsan ( rica ediyorum) KiB aeo :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest ŞAFAK, 16.03.2019 - 11:21 yazdı:

Ya başkan ben AS'dayım  bı türlü FATİH olamıyor um sonucu sıralaması hep 0 gösteriyor tmm her gün sıfırlanır onu biliyorum ama neden Fatih olamıyorum bı açıklarsan ( rica ediyorum) KiB aeo :)

As rütbesinde binlerce belkide yüz binlerce oyuncu olduğu için sunucu sıralaması da ilk 500 ü gösteriyor diye biliyorum. O yüzden günlük çok maç atman lazım bu maçlarda bol kill alman ve 1. olman gerekiyor diye biliyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

merhaba. peki profilimizde gozuken as tac gibi rutbeler illa takimlidami olmak zorunda. mesela ben esli modda oynuyorum. yada  bşnde oynuyorm  en yuksek oldugumuz rutbemi gozukuyor profilde yoksa sadace klasik takimlidaki mevcut rutbemi? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest rutbe, 22 saat önce yazdı:

merhaba. peki profilimizde gozuken as tac gibi rutbeler illa takimlidami olmak zorunda. mesela ben esli modda oynuyorum. yada  bşnde oynuyorm  en yuksek oldugumuz rutbemi gozukuyor profilde yoksa sadace klasik takimlidaki mevcut rutbemi? 

Merhaba,

Hayır, takımlı modda olmak zorunda değil o sezonda en yüksek rütbeniz hangi modda ise o listeleniyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

- 6. Sezon Ödülleri eklendi, konu güncel.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba efendim. Bu kademe sisteminde anlamadıgım bir nokta var. Kariyer sonuçlarına baktığımda.

Ben 4 lü takımda otomatik eşleşme yapıp oynadım kupam platin 5 den devam ediyor. Fakat bir arkadaşım davet edip (yine 4 kişilik,otomatik eşleşme) 2 kişi de otomatik geliyor. Ozamanda gümüş 1 den kupa veriyor.

bunun nedeni nedir arkadaşla oymayalım mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba efendim. Bu kademe sisteminde anlamadıgım bir nokta var. Kariyer sonuçlarına baktığımda.

Ben 4 lü takımda otomatik eşleşme yapıp oynadım kupam platin 5 den devam ediyor. Fakat bir arkadaşım davet edip (yine 4 kişilik,otomatik eşleşme) 2 kişi de otomatik geliyor. Ozamanda gümüş 1 den kupa veriyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
inso, 11 saat önce yazdı:

Merhaba,

Böyle bir şey olması imkansız, belki farklı sunucularda oyunu başlatmışsınızdır. (Avrupa,asya gibi)

Ayrıca rütbe sıfırlaması yapıldı birkaç gün önce belki ona denk gelmiş olabilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Slade, Bir saat önce yazdı:

Merhaba,

Böyle bir şey olması imkansız, belki farklı sunucularda oyunu başlatmışsınızdır. (Avrupa,asya gibi)

Ayrıca rütbe sıfırlaması yapıldı birkaç gün önce belki ona denk gelmiş olabilirsiniz.

Galiba dediginiz gibi farklı server. Kendi kendine degiştiriyor olabilir

1B75EFAD-035A-4B63-A1DC-3FCBB5B2BD6B.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
inso, 2 saat önce yazdı:

Galiba dediginiz gibi farklı server. Kendi kendine degiştiriyor olabilir

Oyun içi ekleyin daha detaylı yardımcı olmaya çalışayım

Kullanı adı 'Sadi' (tırnaklar dahil)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bende elmas 3 te takılı kaldım takım klasik olarak oynuyorum 2 gündür puanim artmiyor 1 bitirmemë ragmen

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yukarıda arkadaşın cevapladıpı gibi. Maça başlamadan önce hangi serverde oynuyorsanız. Kontrol edip öyle başlayın. Bende de öyle oluyordu çözdüm. Avrupa ise hep avrupa da oynayın. Kuzey amerika ise hep kuzey amerikada

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.