Leaderboard


Popular Content

Showing most liked content on 12/24/2019 in all areas

 1. 1 like
  Uzun süre bekledikten sonra, PUBG 0.10.5 Güncellemesi şimdi çıktı. Yeni güncelleme 17 Ocak - 18 Ocak tarihlerinde bütün kullanıcılarda aktif hale gelecek. PUBG Mobile 0.10.5 Güncelleme Notları Mk47 isimli silah eklendi. (7.62 mermisi kullanıyor.) Tutamaç kısmına takılabilecek "Lazer görüşü" eklendi. Vikendi haritası artık oda olarak oluşturulabilecek. Klasik sesler geri döndü. (Oyun ayarlarından aktif hale getirebilirsiniz. Royale Pass Sezon 4 sona erdi. Royale Pass Sezon 5 eklendi. (Henüz başlamadı.) Vikendi haritasında loot düzenlemesi yapıldı. Dükkan menüsü ayarlandı. Toplanma alanındaki duyuru seslerini ayarlar menüsünden açma/kapama özelliği eklendi. 2 yeni avatar eklendi. 5. Sezon Royale Pass ile gelen avatar görüntüleri yukarıdaki gibidir.
 2. 1 like
  Merhaba ben pubg mobile de yeni taç oldum taç çerçevesi verdi fakat 9 sezon isim kartı vermedi bilgisi olan yardımcı olabilir mi ?
 3. 1 like
  Üzgünüm, net bir bilgim yok.
 4. 1 like
  Merhabalar; TAÇ 4'ÜM. EN SON OYUNUMDAN 80 PUAN ALDIM.SONUCUMA BAKTIĞIMDA BU PUANIM BRONZ 4 'E GİTTİĞİ GÖRÜNÜYOR. ARKADAŞIM SUNUCUYU ASYA OLARAK DEĞİŞTİRMİŞ. TAÇA EKLENMEMESİNİN SEBEBİ BU MU?